Μαρ

Προσωρινής απαγόρευσης λειτουργίας | COVID-19

Ανακοινώθηκε στις 10/3/2020 το ΦΕΚ της επιβολής του μέτρου της προσωρινής απαγόρευσης λειτουργίας των βρεφονηπιακών και παιδικών σταθμών, νηπιαγωγείων, σχολικών μονάδων,ανωτάτων εκπαιδευτικών ιδρυμάτων, κέντρων ξένων γλωσσών, ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΩΝ και πάσης φύσεως εκπαιδευτικών δομών, φορέων και ιδρυμάτων, δημοσίων και ιδιωτικών, κάθε τύπου και βαθμού της χώρας για το χρονικό διάστημα από 11.3.2020 έως και 24.3.2020.

Το »Περί Γνώσεως»-Φροντιστήριο Μ.Ε. θα εκμεταλλευθεί όλες τις πιθανές δυνατότητες που μπορεί να παρέχει η εξ αποστάσεως εκπαίδευση (διαδικτυακό μάθημα) ώστε να διατηρήσουν οι μαθητές την επαφή με την εκπαιδευτική διαδικασία σε περίπτωση που αυτό χρειαστεί! Από τη Δ/νση Σπουδών. Η Γραμματεία του Φροντιστηρίου λειτουργεί κανονικά και καθημερινά !